You are currently viewing Niesamowita lekcja kulturowa w Progreschool

Niesamowita lekcja kulturowa w Progreschool

Pragniemy podzielić się z Wami niezwykłym wydarzeniem, które miało miejsce w naszej szkole – lekcją Halloween! To było naprawdę wyjątkowe spotkanie, które nie tylko dostarczyło nam mnóstwo zabawy, ale także pomogło w doskonaleniu umiejętności językowych.

Lekcja Halloween to okazja do nauki i zabawy w jednym. Uczniowie mieli możliwość poznać amerykańską tradycję świętowania Halloween oraz przyswoić sobie nowe słownictwo i zwroty związane z tym świętem.

Chcemy podziękować naszym uczniom za wspaniałą energię i zaangażowanie podczas tej lekcji. To wyjątkowy czas, kiedy nauka i zabawa łączą się w jedno, pomagając naszym uczniom rozwijać swoje umiejętności językowe w miłej i przyjaznej atmosferze.

Z niecierpliwością czekamy na następne przygody w naszej szkole językowej i obiecujemy, że zaskoczymy Was jeszcze wieloma fascynującymi lekcjami!

Do zobaczenia !