Robotyka – nowość w ofercie


Po wakacjach w Progreschool startujemy z nowym kursem – ROBOTYKĄ!

Prowadzimy już zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020 w promocyjnej cenie 495zł za semestr.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od lat 6 do kl.IV włącznie.  Kurs obejmuje 60 lekcji trwających po 45 min.  Spotykamy się raz w tygodniu, popołudniami na 90 min (2×45 min), pracujemy korzystając z komputerów oraz robotów w grupach maksymalnie 8 osobowych.

Pracujemy na zestawach LEGO Education WeDo – zestaw jest prosty, ale ma wiele zastosowań. To sprawia, że świetnie nadaje się do nauczania robotyki i programowania. Zawiera specjalnie dobrane klocki LEGO Classic i kilka elementy elektroniczne: silniki, czujniki i hub, który umożliwia połączenie zbudowanej konstrukcji z komputerem lub tabletem. Gdy uczeń skończy budować robota, może natychmiast włączyć proste środowisko do programowania graficznego i ożywić swoją konstrukcję. Co ważne, zestawy te można programować w bardziej zaawansowanym języku Scratch, który nie dość, że jest znany i lubiany, to zyskał renomę w szkołach na całym świecie.

Zdecydowanych zachęcamy do zapisów- ilość miejsc ograniczona, a tych którzy mają wątpliwości zapraszamy na bezpłatną, niezobowiązującą lekcję pokazową (prowadzimy obecnie zapisy).💲🤖😁😍🥰